Įrašų studijos darbas karantino metu

Karantino metu įgarsinimo darbai mūsų studijoje vyksta įprastu ritmu, mūsų projektų vadovams ir diktoriams stengiantis maksimaliai dirbti nuotoliniu būdu.

Nuolat pildome sąrašą įgarsintojų, kurie turi įrangą ir gali įrašyti savo balsą namuose, laikantis mūsų garso kokybės reikalavimų. Ateinančiomis savaitėmis prioritetą teiksime būtent šiems įgarsintojams.

Tikėtina, kad nedidelė dalis mūsų įgarsintojų gali atšaukti suplanuotus įgarsinimus mūsų studijoje dėl namų karantino paisymo (pvz. po kelionės į padidintos rizikos šalis). Mes patikrinsime visus suplanuotus įrašus ir informuosime iš anksto, jei tektų keisti balsus, bei jei dėl to keistųsi darbų atlikimo terminai.

Muzikos licencijavimo, kūrimo, SFX/garso dizaino darbams karantinas įtakos neturi.

Taip pat, operatyviai galime koreguoti, remiksuoti ar kitaip prikelti naujam gyvenimui seniau atliktus projektus. Paskutinių ~12 mėn. darbų archyvą perkėlėme į debesį ir montažo režisieriai šiuos projektus gali pasiekti itin sparčiai, kur bebūtų.

Kviečiame drąsiai kreiptis į mus dėl nekomercinio pobūdžio garso pranešimų – viešąjam transportui, radijui ir pan. Juos įgarsinsime neatlygintinai.

Ačiū, kad esat kartu. Būkime sveiki!

Robertas Maliauka
Vadovas

2020-03-17